• realizace rd Výstavba rodinného domu, nebo jeho ucelených částí
    Rodinný dům vám postavíme na klíč, jako dům na dokončení, nebo jako hrubou a rozšířenou hrubou stavbu. Vše rychle, kvalitně, se zárukou a s garancí smluvené ceny.
  • realizace rd Stavební inženýring
    Zajišťujeme veškeré přípravné práce, měření radonu, hydrogeologické průzkumy, průkazy energetické náročnosti budov, projekty osazení domu na pozemek a další.

Máte zájem o stavbu rodinného domu v Praze a okolí?

Zašlete nám poptávku na info@kimbau.cz nebo zavolejte na telefonní čísla:

+420 777 713 192 nebo +420 777 772 490

Uvažujete o stavbě rodinného domu a hledáte solidní stavební firmu? Jste na správném místě. Stavbou rodinných domů se zabýváme více než 21 let.

Výhody domů na klíč

Výhodou výstavby domu na klíč je rychlá a plynulá výstavba RD, znalost konečné ceny v případě stavby bez klientských změn, garance smluvní ceny, dané smluvní podmínky výstavby a záruky, stavba bez starostí.

Co obsahují domy na klíč

V rámci výstavby RD jsou dodány veškeré práce HSV a PSV, které zahrnují zejména geodetické práce, výkopové a zemní práce, základovou desku, obvodové stěny, vnitřní příčky, stropní konstrukce, střešní konstrukce, otvorové prvky, úpravy vnitřních povrchů, zhotovení fasády, elektroinstalační práce, vodu, topení, plyn, kanalizaci, zařizovací předměty a ostatní řemesla v rámci dokončovacích prací.

Garance smluvené ceny

Jako solidní stavební firma se řídíme uzavřenou smlouvou o dílo, která vymezuje jak rozsah stavby rodinného domu, tak i jeho cenu a dohodnuté platební podmínky. Přílohou smlouvy je vždy položkový rozpočet, který přesně definuje smluvené práce. V případě stavby rodinného domu bez klientských změn je cena RD z naší strany garantována.

Snadná výstavba domu

Rodinné domy, ať již typové či individuální, formou na klíč provádíme jako komplexní dílo tak, abyste se nemuseli o nic starat. Stačí si pouze vybrat z nabídky produktů a my vše zařídíme za Vás. Rodinné domy na klíč šetří Váš čas i energii!

Proč stavět s námi?

Jako stavební firma působíme na trhu již 21 let. Disponujeme odborným personálem se stabilním firemním zázemím a na veškeré stavby automaticky získáte řádné záruky až v délce 62 měsíců!

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně uspokojit jeho přání a požadavky na výstavbu rodinného domu. Garance dodržení smluvené ceny je pro nás samozřejmostí.

Všechny stavby jsou prováděny pod odborným dohledem stavbyvedoucího. To poskytuje klientům garanci kvality a soulad provádění stavby se schváleným projektem a platnými předpisy a normami. Na stavbách používáme pouze vybrané a ověřené stavební materiály a produkty.

Kontaktujte násPobočka: Štěrboholská 1434/102a, Praha 10
Provozní doba: PO-PÁ 8:00-18:00
Email: info@kimbau.cz
Telefon: +420 777 713 192, +420 777 772 490

kimbau, stavebně-inženýrská s.r.o.
IČ: 61246662 DIČ: CZ61246662
www.kimbau.cz www.zdenerodinnedomy.cz
www.jannes-holding.cz

© Copyright 2015 zdenerodinnedomy.cz. Všechna práva vyhrazena.