• realizace rd Výstavba rodinného domu, nebo jeho ucelených částí
    Rodinný dům vám postavíme na klíč, jako dům na dokončení, nebo jako hrubou a rozšířenou hrubou stavbu. Vše rychle, kvalitně, se zárukou a s garancí smluvené ceny.
  • realizace rd Stavební inženýring
    Zajišťujeme veškeré přípravné práce, měření radonu, hydrogeologické průzkumy, průkazy energetické náročnosti budov, projekty osazení domu na pozemek a další.

Máte zájem o realizaci rodinného domu k dokončení v Praze a okolí?

Zašlete nám poptávku na info@kimbau.cz nebo zavolejte na telefonní čísla:

+420 777 713 192 nebo +420 777 772 490

Domy na dokončení jsou v poslední době velice oblíbeným stupněm rodinného domu. Domy k dokončení jsou takové domy, u kterých je po dohodě přesně stanoven rozsah dodávky stavební firmy a rozsah vlastní dodávky klienta.

Rodinné domy k dokončení

Domy na dokončení zahrnují většinou hrubou stavbu, případně uzavřenou hrubou stavbu, tedy se střešní konstrukcí a otvorovými prvky, případně další řemesla, která si klient nechce zajišťovat sám.

Součinnost stavební firmy a klienta

U výstavby domů k dokončení lze předpokládat dvě varianty jejího průběhu. Stavební firma provede veškeré požadované práce klientem, stavbu ukončí, předá a klient si další práce provádí ve své režii sám. Při druhé variantě stavební firma provádí výstavbu rodinného domu s tím, že klient si v průběhu výstavby zajišťuje vybrané dodávky a stavební práce.

Harmonogram postupu prací

V případě uvedené varianty dvě postupu výstavby rodinného domu je potřeba vyřešit koordinaci dodávek stavební firmy a klienta v rámci harmonogramu prací a dodávek.

Garance a záruky

S ohledem na možné varianty postupu výstavby rodinných domů k dokončení je třeba smluvně dořešit garance stavební firmy a to tak, že tato odpovídá za veškeré jí provedené dodávky. Standardně nabízíme záruku 62 měsíců.

Proč stavět s námi?

Jako stavební firma působíme na trhu již 21 let. Disponujeme odborným personálem se stabilním firemním zázemím a na veškeré stavby automaticky získáte řádné záruky až v délce 62 měsíců!

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně uspokojit jeho přání a požadavky na výstavbu rodinného domu. Garance dodržení smluvené ceny je pro nás samozřejmostí.

Všechny stavby jsou prováděny pod odborným dohledem stavbyvedoucího. To poskytuje klientům garanci kvality a soulad provádění stavby se schváleným projektem a platnými předpisy a normami. Na stavbách používáme pouze vybrané a ověřené stavební materiály a produkty.

Kontaktujte násPobočka: Štěrboholská 1434/102a, Praha 10
Provozní doba: PO-PÁ 8:00-18:00
Email: info@kimbau.cz
Telefon: +420 777 713 192, +420 777 772 490

kimbau, stavebně-inženýrská s.r.o.
IČ: 61246662 DIČ: CZ61246662
www.kimbau.cz www.zdenerodinnedomy.cz
www.jannes-holding.cz

© Copyright 2015 zdenerodinnedomy.cz. Všechna práva vyhrazena.