• realizace rd Výstavba rodinného domu, nebo jeho ucelených částí
    Rodinný dům vám postavíme na klíč, jako dům na dokončení, nebo jako hrubou a rozšířenou hrubou stavbu. Vše rychle, kvalitně, se zárukou a s garancí smluvené ceny.
  • realizace rd Stavební inženýring
    Zajišťujeme veškeré přípravné práce, měření radonu, hydrogeologické průzkumy, průkazy energetické náročnosti budov, projekty osazení domu na pozemek a další.

Máte zájem o realizaci hrubé stavby v Praze a okolí?

Zašlete nám poptávku na info@kimbau.cz nebo zavolejte na telefonní čísla:

+420 777 713 192 nebo +420 777 772 490

S ohledem na individuální požadavky některých klientů, kteří požadují rozdělení stavby na dvě etapy, tj. hrubou stavbu a dokončovací práce a dále na klienty, kteří požadují ukončení hrubé stavby v jednom roce a dokončovací práce v druhém roce z důvodu vymrznutí stavby před zimu, nabízíme klientům hrubou stavbu jako samostatnou dodávku.

Hrubá stavba

Zhotovení hrubé stavby představuje provedení geodetických prací, výkopových a zemních prací, základové desky, izolací, svislých a vodorovných konstrukcí, konstrukcí nosných a nenosných a krovu. Hrubé stavby provádíme profesionálně a rychle.

Rozšířená hrubá stavba

Rozšířená hrubá stavby se skládá z hrubé stavby a dodávek a prací zesmluvněných nad tento rámec. Nejčastěji se jedná o dokončení střechy, dodávku a montáž otvorových prvků a to tak, aby stavba byla zabezpečena proti násilnému vniknutí a nepříznivým klimatickým podmínkám. V praxi to např. znamená, že stavbu lze v zimě temperovat a tedy je možno pokračovat v úpravách interiéru.

Výhody hrubých staveb

Výhodou hrubých staveb je jejich krátká doba výstavby, stavba odbornou firmou, tedy například eliminace hrozeb plynoucích z neodborného založení stavby apod. U standardního založení pomocí základových desek je možno vybrat ze dvou typů – tj. klasická betonová desky a desky ELEGOHOUSE. Klient si může dále rozhodnout, zda dále pokračovat u dokončovacích prací se stavební firmou, či si zajistit dokončovací práce sám.

Založení hrubé stavby

Založení hrubé stavby je jednou z nejdůležitějších částí, jelikož navržený typ založení a jeho řádné provedení musí odpovídat charakteru pozemku, tj. jeho polohopisu, výškopisu, výšce hladiny spodní vody, geologickým podmínkám a jiným. Toto založení by měal provádět výhradně odborná firma na základě projektu zpracovaného pro konkrétní stavební pozemek.

Proč stavět s námi?

Jako stavební firma působíme na trhu již 21 let. Disponujeme odborným personálem se stabilním firemním zázemím a na veškeré stavby automaticky získáte řádné záruky až v délce 62 měsíců!

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se maximálně uspokojit jeho přání a požadavky na výstavbu rodinného domu. Garance dodržení smluvené ceny je pro nás samozřejmostí.

Všechny stavby jsou prováděny pod odborným dohledem stavbyvedoucího. To poskytuje klientům garanci kvality a soulad provádění stavby se schváleným projektem a platnými předpisy a normami. Na stavbách používáme pouze vybrané a ověřené stavební materiály a produkty.

Kontaktujte násPobočka: Štěrboholská 1434/102a, Praha 10
Provozní doba: PO-PÁ 8:00-18:00
Email: info@kimbau.cz
Telefon: +420 777 713 192, +420 777 772 490

kimbau, stavebně-inženýrská s.r.o.
IČ: 61246662 DIČ: CZ61246662
www.kimbau.cz www.zdenerodinnedomy.cz
www.jannes-holding.cz

© Copyright 2015 zdenerodinnedomy.cz. Všechna práva vyhrazena.